Yaşam

Ebru Şallı ile ayrılacağı söylenen Uğur Akkuş’tan sert çıkış: Herkes kendi işine baksın

2019 yılında ünlü model Ebru Şallı ile nikah masasına oturan iş insanı Uğur Akkuş’un evliliğinde kriz yaşadığı ve boşanma kararı aldığı iddia edildi. Günler önce ortaya atılan boşanma iddiasına yanıt veren Şallı, kriz geçirdiklerini kabul ederken, Uğur Akkuş açıklama yaptı.

UĞUR AKKUŞ: HERKES EMİN OLSUN

Eşiyle konutları ayırdığı iddia edilen Uğur Akkuş, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, “Son iki gündür haberlerle ilgili işlerimin yoğunluğundan dolayı açıklama yapma fırsatım olmadı. .Ancak beni arayanların sayısındaki artıştan dolayı bu açıklamayı yazma ihtiyacı hissettim.Boşanma aşamasında olduğumuz doğru değil!Eşimin de belirttiği gibi zaman zaman fikir ayrılıklarımız oldu. , her evlilikte ve ilişkide olduğu gibi. Bunun olması da çok normal. Biz robot değiliz, hep gülelim, doyum için poz verelim ve ülke olarak bu tür bir yasın içindeyken de vurguluyorum. tekrar dene! Boşanma haberleri saçmalık, saçmalık evleri ayırdık. Boşanmaya hazırlanıyoruz saçmalığı, herkes kendi işine baksın” dedi.

EBRU ŞALLI: BOŞANMA YOK, FARKLILIKLAR YAŞIYORUZ

Ebru Şallı ise haberin ardından şu açıklamayı yaptı: “Haberlerde bunları yazmak istedim. Şimdi rastgele açılan boşanma davası yok. Her evlilikte olduğu gibi zaman zaman anlaşmazlıklarımız oluyor. Her şey gönlünüzce olsun.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu