Teknoloji

Huawei, kurumsal ağ altyapısında liderliğini koruyor

Huawei, dünyanın önde gelen araştırma ve danışmanlık şirketi Gartner tarafından hazırlanan değerleme raporu ile kurumsal ağ altyapısı çözümlerinde liderliğini kanıtladı. 2022 Gartner Magic Quadrant raporuna göre Huawei, Kuzey Amerikalı olmayan tek tedarikçi olarak ‘Kablolu ve Kablosuz Kurumsal Ağ Altyapısı’ alanında ‘Lider’ seçildi.

Bu başarı, Huawei’nin ağ altyapısı alanındaki tüm küresel tekliflerinin değerlendirildiğini göstermesi açısından da önemlidir. Huawei’nin bu kategorideki geniş çözüm yelpazesinin ortasında Cloud Campus 3.0 çözümü, Cloud Engine serisi anahtarlar, Air Engine Wi-Fi erişim noktaları ve Master NCE otomatikleştirilmiş ağ yönetimi platformu yer alıyor.

Huawei; Yapay zeka, makine öğrenmeli ağ yönetimi platformları ve gelişmiş kablosuz ağ güçlendirme konularında değerli bir bilgiye sahiptir. Huawei’nin bu kategoride sunduğu çalışmalar ve analizler bugüne kadar dünya çapında farklı şubelerde milyonlarca müşteriye ulaştı. Huawei’nin sunduğu çevik yazılım mimarisi, Huawei kurumsal ağ yapılarının farklı iş modellerinde yüksek performansla çalışmasını sağlar.

Bugüne kadar, Huawei’nin kampüs ağı ürünleri kamu hizmetleri, eğitim, sağlık, üretim, finans ve enerji gibi sektörlerde 170’den fazla ülke ve bölgedeki müşteriler tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu içgörüler, şirketlerin dijital dönüşüm yolculukları için sağlam bir temel oluşturmasına da yardımcı oldu.

haber-karesi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu