Haber

İBB AK Parti Grup Başkanvekili Göksu: “(CHP) Belediyelerinin çok büyük bir algı süreci yönettiğini görüyoruz”

İstanbul Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili M. Tevfik Göksu, CHP’li belediyelerin çok geniş bir algı sürecini yönettiğini gördüklerini belirterek, “AK Parti hiçbir zaman siyasi olmayan bir güç merkezinden güç toplamayı bir iktidar aracı olarak kullanmadı. siyasi tartışma.”

Hatay’ın Antakya ilçesinde 11 büyükşehir belediyesinin AK Parti Küme Başkanvekili istişare programı doruk noktasına ulaştı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi AK Parti Küme Başkan Yardımcısı M. Tevfik Göksu, toplantıda algı sürecini CHP’li büyükşehir belediye başkanlarının yönettiğini belirtti.

AK Parti’nin seçim sonuçlarını sandık tutanakları dışında hiçbir yerde aramadığını belirten İstanbul Büyükşehir Belediyesi AK Parti Küme Başkan Yardımcısı M. Tevfik Göksu, “AK Parti 11. Büyükşehir Küme Başkan Yardımcısı olarak bizlerin imkanı var. şehrimizin sorunlarını ve karşılaştığı gerçekleri nereye gidersek gidelim değerlendirmek için burada görüyoruz ki nüfusun çoğunluğunun yaşadığı 11 büyükşehir belediyesinde belediyelerin çok geniş bir algı sürecini yönettiğini görüyoruz.AK Parti hiç bakmadı Seçim sonuçlarını sandık dışında herhangi bir yerde araştıran AK Parti, seçim sonuçlarını hiçbir zaman mahkeme tutanaklarında aramadı.AK Parti, siyasi olmayan bir güç merkezinden güç toplamak için hiçbir zaman siyasi bir argüman kullanmadı. – HATAY

haber-beypazari.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu