Ekonomi

Manisa Sarıgöl ve Alaşehirli üreticilere fuar bezi desteği

MANİSA (İGFA) –Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde 7 bin 500 üreticiye 7 bin 500 adet üzüm bağı örtüsü dağıtımına devam ediyor.

Yüzde 100 hibe esasına göre yürütülen ‘Manisalı Zeytin ve Üzüm Üreticilerini Destekleme Projesi’ kapsamında Sarıgöl ve Alaşehir’deki üreticilere üzüm kurutma tezgâhı bezleri ulaştırıldı.

Sarıgöl’de düzenlenen teslim törenine Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, Köy Hizmetleri Daire Başkanı Yılmaz Usta, Sarıgöl Muhtarlık Şube Müdürü Akif Kılıçaslan, İlçe Tarım ve Orman Müdürü ve Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri de katıldı.

Törende bir konuşma yapan Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, kırsal kalkınmaya sağlanan takviyelerin değerine değinerek, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Köy Hizmetleri Daire Başkanlığı ekiplerine sağladıkları destekten dolayı teşekkür etti.

“Manisalı Zeytin ve Üzüm Üreticilerini Destekleme Projesi” kapsamında Sarıgöl’de 1.650 üreticiye 1.650 adet, Alaşehir’de 1.190 üreticiye 1.190 adet üzüm kurutma sehpası bezi ulaştırılmıştır.

ciftlikkoyajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu