Ekonomi

Ticaret Bakanlığı e-ihracat zirvesi düzenleyecek

Ticaret Bakanlığı, e-ihracat firmalarının başarılı bir şekilde ilerlemesini sağlamak amacıyla 8-10 Kasım tarihleri ​​arasında Ankara Ticaret Odası Congresium Angora Salonu’nda e-ihracat zirvesi düzenleyecek.

Ticaret Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, Ticaret Bakanlığı öncülüğünde, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri’nin (OAİB) organizasyonuyla 3 günlük bir eğitim etkinliği gerçekleştirildi. Ankara Ticaret Odası (ATO) Congresium Angora Salonu’nda 8-10 Kasım tarihleri ​​arasında gerçekleştirildi. Tüm taraflarca tartışılacak.

Ticaret Bakan Yardımcısı Özgür Volkan Ağar’ın açılış konuşmasıyla başlayacak etkinlikte, bölümün önde gelen konuşmacıları e-ihracatın geleceği, trendler, pazar yeri seçimi, e-ticaret satış kanalları, marka stratejileri, dijital pazarlama, lojistik ve daha birçok konu.

Her geçen gün büyüyen e-ihracat dünyasında şirketlerin başarılı bir şekilde ilerlemesini sağlamak amacıyla düzenlenen etkinlik, üst düzey yöneticilerin katılımıyla panel ve sunumlara ev sahipliği yaparken, isteyen katılımcılar için başarı hikayeleri paylaşılarak motivasyonun artırılması da amaçlanıyor. e-ihracat yapmak. – ANKARA

kale-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu