Haber

Kırşehir Şehit Aileleri Derneği’nden olağanüstü genel kurul açıklaması

Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Lideri Memnun Kılıçaslan, büyük genel kurulu gerektirecek bir durum olmadığını ifade etti.

Dernek binasında basın toplantısı düzenleyen Kılıçaslan, 2021’de yönetime aday olan ve kaybeden bazı üyelerin Kırşehir Adliyesi önünde açıklama yaptığını belirterek, görevden alınmak istedikleri haberinin üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi. inanılmaz kongre

Yönetimde gelişigüzel bir yük olmadığını vurgulayan Kılıçaslan, ilgili mevzuat gereği dernek genel kurulunun 3 yılda bir yapıldığını söyledi.

Kılıçaslan, olağanüstü genel kurulu gerektirecek bir durumun bulunmadığını, gayrimenkul alıp satmanın ve tüzük değişikliği yapmanın Yönetim Kurulu tarafından çok değerli bir faaliyet olduğunu ancak bunun gerçekleştirilebileceğini belirtti.

“Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği genel kurul toplantıları derneğimiz tüzüğü gereği 3 yılda bir Ekim ayında yapılmaktadır. Son olağan genel kurulumuz Ekim 2020’de yapılmış ancak Kovid-19 salgını nedeniyle Demokrasinin tecelli ettiği 25 Mart 2021 tarihinde yapılan seçimlerimize gölge düşürülmesi beyhude bir çaba olmuştur.Derneğimiz seçimlerini demokratik bir ortamda, resmi tarihinde yapacaktır. Aday olmak isteyen üyelerimizin her birine takviye yapmak görevimizdir.Bizim asıl görevimiz, fitne ve şiddetin emaneti olduğunu bildiğimiz şehitlerimizin ailelerini korumak, fitnelerden korumaktır.”

haber-yazihan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu